Sitemizde şuan toplam 917 film bulunmaktadır.

Laz Vampir Tirakula (2012) izle

14
( Yüksek Kalite )

Yerli film izle Laz Vampir Tirakula izle filmi hd full tek parça izle

8.049 kez izlendi.
FILM BILGILERI 6 sene önce eklendi
Laz Vampir Tirakula (2012) izle

Vlad Tepeş "Kazıklı Voyvoda" namı diğer Drakula aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet'in kan kardeşidir . Fatih'in emriyle öldürülen Drakula'nın kellesini kesen Koçoğlu Drakula'nın ısırığıyla ölür. Günümüze gelindiğinde efsane gerçek olur ve drakula ile Vampir avcısı Koçoğlu dirilir. Drakula celladı Koçoğlu'nun peşine düşeceğini bildiği için dikkat çekmeyecek halktan birinin bedenine girme kararı alır. Laz taksici Dursun'un bedenine girer. Efsane vampir kral çok büyük bir hata yapmıştır. Lazın bedenine hakimiyette zorluklar yaşamaya başlar. Konuşması bir laz gibi olur. Dursun'nun ruhu zaman zaman bedene hakim olmaya başlar, bu değişim Drakula'nın başına olmadık komik olaylar açar.
Filmden Bazı Kareler:





Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2012 - Türkiye

Yönetmen: Ulaş Zeybek, Metin Koç

Oyuncular: Alp Korkmaz, Wilma Elles, Meral Kaplan, Veysel Diker, Levent Sülün, Emin Gümüşkaya, Tuba Melis Türk, Alay Cihan, Serkan Genç, Alpaslan Özmol , Seymen Aydın, Ebru Kaymakçı

Etiketler: , , , ,

Bu video 8.049 kez izlendi. ve yorum yapılmadı yorumları aşagıdan okuyabilirsiniz. Tek Part indirmeden Laz Vampir Tirakula (2012) izleyebilirsiniz.
Google'da Ara: Laz Vampir Tirakula (2012) izle
Facebook Yorum Facebook yorumları
YORUMLAR Site içi yorumları