Sitemizde şuan toplam 917 film bulunmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 171 Bölüm izle

2

Kurtlar Vadisi Pusu 171.Bölüm izle 22 Kasım 2012 KVP Son Bölüm 22 Kasım 2012 tek parça izle

1.917 kez izlendi.
FILM BILGILERI 6 sene önce eklendi
Kurtlar Vadisi Pusu 171 Bölüm izle

22 Kasım Perşembe akşamı solukları kesmeye hazırlanan Kurtlar Vadisi 171. Bölümde Polat, Mete'nin İhtiyarlar Başkanı'nı öldürmesini engellemek için hastaneye yetişmeye çalışacaktır. Nefesler tutulacak ve İhtiyarlar Başkanı'nın öldürülüp öldürülmeyeceği açıklık kazanacaktır. İhtiyarlar Heyeti olağan üstü bir şekilde toplanacak ve Polat Alemdar ile adamları hakkında korkunç bir karara varacaktır. Polat Alemdar için alınan infaz kararı sonunda, bu durumdan acaba kurtulabilecek mi? İhtiyarlar başkanı düştüğü durumdan, Metenin elinden kurtulabilecek mi? Eğer kurtulamaz ise bu Polat Alemdarın sonu olacak. Mematinin katili bulunmadan bu diziye son verileceğini düşünmüyorum. 10 yıldır her bölümüyle seyircilerine heyecan katan KVP'nin artık sonuna mı geldik buda tartışılan farklı konulardan birisi. Tüm bölümleriyle fırtınalar koparan Kurtlar vadisi pusu son bölüm izleme imkanı yine fulldizi.org 'da dizinin kaliteli adresi. Kurtlar Vadisi Pusu 171.Bölüm tek parça izleyin.

Tür: Kurtlar vadisi pusu

IMDB Puanı: 6.2/10

Yönetmen: Alican Gebeş

Oyuncular: Necati Şaşmaz, Ali Sürmeli, Kenan Çoban, Çiğdem Batur, Emin Olcay, Hakan Boyav, Erhan Ufak, İpek Tenolcay, Erdem Ergüney, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cahit Kayaoğlu, Görkem Sevindik, Kuzey Vargın, Adnan Erdoğan, Serpil Tamur, Ferdi Merter, Recep Cinisli, Sema Şimşek, Levent çiçek, İbrahim Gündoğan, Pınar Tuncegil, Atilla Alpar, Barbaros Binicioğlu

Etiketler: , ,

Bu video 1.917 kez izlendi. ve yorum yapılmadı yorumları aşagıdan okuyabilirsiniz. Tek Part indirmeden Kurtlar Vadisi Pusu 171 Bölüm izleyebilirsiniz.
Google'da Ara: Kurtlar Vadisi Pusu 171 Bölüm izle
BENZER FILMLER
Facebook Yorum Facebook yorumları
YORUMLAR Site içi yorumları